Dagelijks bestuur

voorzitter Jurgen van Hoof

  voorzitter@tvfijnaart.nl

Secretaris Jan Hollemans

secretaris@tvfijnaart.nl

Penningmeester Ilse van der Woerdt

penningmeester@tvfijnaart.nl

Technische zaken Rene Consenheim

technischecommissie@tvfijnaart.nl

Bar Martin Kuipers

barcommissie@tvfijnaart.nl

Technische commissie

Voorzitter René Consenheim

 technischecommissie@tvfijnaart.nl

Competitieleider Peter Dierks

 competitieleider@tvfijnaart.nl

Wedstrijdleider OTC (Open Toernooi) Claudia van Est-Geffen

 toernooileiding@tvfijnaart.nl

Wedstrijdleider Clubkampioenschappen Eric Adan

clubkampioenschap@tvfijnaart.nl

 

Barcommissie

Voorzitter Martin Kuipers

 barcommissie@tvfijnaart.nl

Marc Emke
Vacant

Jeugdcommissie

Voorzitter vacant

 jeugdcommissie@tvfijnaart.nl

vacant
vacant
vacant
vacant

Parkcommissie

Voorzitter Dick Hogeweg

  parkcommissie@tvfijnaart.nl

Martin Kuypers
Giljam Voet
Cees de Jong
Ad Malee
Ton Nagtzaam
Wim Schrauwen
Gerrit de Wit
Sjaan Magielse
Cees de Jong

 

Recreatiecommissie

Marielle Nelen
Babette van Tichelen

 

Websitebeheer

Hellen Boersma
   webmaster@tvfijnaart.nl